17 August, Saturday

   17:00 5:0 SKA-Neva – Dynamo St Pburg Full Match Record
   15:00 Dizel – Buran Full Match Record
   11:00 6:1 Saryarka – Humo Full Match Record

  16 August, Friday

   18:00 3:5 Pardubice – Kosice Full Match Record
   17:00 Tambov – Torpedo-Gorkiy Full Match Record
   17:00 1:1 SKA-Neva – Neftyanik Full Match Record
   14:00 3:3 Amur – Admiral Full Match Record
   13:00 3:2 Khimik Vs – Saryarka Full Match Record
   12:00 6:8 Sibirskie Snaypery – Kuznezkie Medvedi Full Match Record
   11:45 0:0 Dynamo St Pburg – Amurskie Tigry Full Match Record
   11:45 3:2 MHK Dynamo M – SKA-Varyagi Full Match Record
   11:00 4:1 Dynamo St Pburg – Humo Full Match Record
   11:00 1:5 Ryazan – Buran Voronezh Full Match Record
   8:30 1:2 Dynamo-Yunior St Petersburg – SKA-1946 Full Match Record
   8:30 3:0 Almaz – Krasnaya Armiya Full Match Record

  15 August, Thursday

   17:00 2:1 Dizel – Tambov Full Match Record
   11:45 3:1 SKA-1946 – MHK Dynamo M Full Match Record
   8:30 1:2 Almaz – Amurskie Tigry Full Match Record
   8:30 1:3 SKA-Varyagi – Dynamo-Yunior St Petersburg Full Match Record

  14 August, Wednesday

   17:00 3:0 Dizel – Ryazan Full Match Record
   15:00 1:3 Kapitan – Russkie Vityazi Full Match Record
   14:30 3:1 Yuzhny Ural – Nomad Full Match Record

  13 August, Tuesday

   18:00 7:2 Pardubice – Hradec Kralove Full Match Record
   15:00 3:0 Traktor – Metallurg Mg Highlights Full Match Record
   15:00 4:5 Kapitan – Krylia Sovetov Full Match Record
   14:00 4:1 Admiral – Znojmo Full Match Record

  11 August, Sunday

   14:00 0:3 Izhstal – Torpedo U-K Full Match Record
   12:00 4:3 Arlan Kokshetau – Gornyak Rudny Full Match Record
   11:00 1:5 Dynamo Mn – Humo Full Match Record
   9:00 1:5 CSK VVS – Molot-Prikamye Full Match Record
   8:00 5:3 Arystan Temirtau – Kulager Full Match Record

  10 August, Saturday

   16:00 Russia U18 – Canada U18 Highlights
   16:00 1:3 Izhstal – CSK VVS Full Match Record
   14:00 Arlan Kokshetau – Kulager Full Match Record
   13:00 3:3 Toros – Yugra Full Match Record
   11:00 4:1 Dynamo Moscow – Humo Full Match Record
   11:00 3:3 Molot-Prikamye – Torpedo U-K Full Match Record
   10:00 1:2 Arystan Temirtau – Gornyak Rudny Full Match Record
   7:30 2:4 Lada Tl – Bars Full Match Record

  9 August, Friday

   18:15 5:2 Torax Poruba – Deac Full Match Record
   16:00 1:3 Izhstal – Molot-Prikamye Full Match Record
   14:30 1:4 Toros – Lada Tl Full Match Record
   14:00 7:3 Arlan Kokshetau – Arystan Temirtau Full Match Record
   11:00 5:1 Torpedo U-K – CSK VVS Full Match Record
   10:00 Gornyak Rudny – Kulager Full Match Record

  8 August, Thursday

   14:30 2:0 Zauralie – Rubin Tyumen Full Match Record
   14:30 1:1 Toros – Bars Full Match Record
   13:00 1:4 Dynamo Mn – Dynamo Moscow Full Match Record
   10:00 1:1 Gornyak Uchaly – Chelmet Full Match Record

  7 August, Wednesday

   13:00 3:6 Humo – Dynamo Mn Full Match Record

  6 August, Tuesday

   17:30 Sochi – Russia Highlights
   14:30 2:2 Zauralie – Chelmet Full Match Record
   10:00 3:1 Rubin Tyumen – Gornyak Uchaly Full Match Record

  4 August, Sunday

   15:00 0:3 SKA-1946 – Dynamo St Pburg Full Match Record
   11:00 2:3 SKA-Varyagi – Snezhnye Barsy Full Match Record
   8:00 4:3 Loko – HC Riga Full Match Record

  3 August, Saturday

   17:00 5:2 Tambov – Buran Voronezh Full Match Record
   15:30 1:1 Sochi – Dynamo Riga Highlights
   15:00 Tolpar – Mamonty Yugry Full Match Record
   11:30 Omskiye Yastreby – Avto Full Match Record
   8:00 0:5 Torpedo Ust-Kamenogorsk Juniors – Kuznezkie Medvedi Full Match Record
   8:00 Belye Medvedi – Reaktor Full Match Record

  2 August, Friday

   16:30 2:4 SKA-1946 – Loko Full Match Record
   15:00 0:2 Tolpar – Omskiye Yastreby Full Match Record
   13:00 5:2 Snezhnye Barsy – HC Riga Full Match Record
   11:30 1:0 Belye Medvedi – Mamonty Yugry Full Match Record
   9:30 3:5 SKA-Varyagi – Dynamo St Pburg Full Match Record
   9:30 Avto – Reaktor Full Match Record

  1 August, Thursday

   17:00 3:2 Tambov – Dynamo Tver Full Match Record
   16:30 6:1 SKA-1946 – Snezhnye Barsy Full Match Record
   16:30 Almaz – Krylia Sovetov Full Match Record
   13:00 2:4 SKA-Varyagi – HC Riga Full Match Record
   13:00 4:0 MHK Dynamo M – Taifun Full Match Record
   11:00 Buran Voronezh – Torpedo-Gorkiy Full Match Record
   9:30 Dynamo St Pburg – Loko Full Match Record
   8:00 10:0 Altai Torpedo – Torpedo Ust-Kamenogorsk Juniors Full Match Record