16 October, Wednesday

   17:00 1:1 Ryazan – Yuzhny Ural Full Match Record
   16:30 1:2 Tambov – Toros Full Match Record
   16:30 1:0 Bars – Gornyak Uchaly Full Match Record
   16:30 1:1 Torpedo-Gorkiy – Zauralie Full Match Record
   16:00 2:3 Izhstal – Nomad Full Match Record
   15:30 Molot-Prikamye – Saryarka Full Match Record
   13:00 3:1 Sokol Krasnoyarsk – Lada Tl Full Match Record
   12:00 4:3 Ermak – CSK VVS Full Match Record

  15 October, Tuesday

   17:30 5:2 Dynamo St Pburg – Khimik Vs Full Match Record
   17:00 3:3 SKA-Neva – Humo Full Match Record
   12:30 ORG – Rubin Tyumen Full Match Record

  14 October, Monday

   17:00 1:0 Ryazan – Gornyak Uchaly Full Match Record
   17:00 2:3 Buran Voronezh – Toros Full Match Record
   16:30 5:2 Tambov – Neftyanik Full Match Record
   16:30 7:1 Bars – Zauralie Full Match Record
   13:00 2:3 Metallurg Nk – Torpedo U-K Highlights
   13:00 4:3 Sokol Krasnoyarsk – Dizel Full Match Record
   12:00 0:2 Ermak – Lada Tl Full Match Record

  13 October, Sunday

   15:00 2:1 SKA-Neva – Khimik Vs Full Match Record
   15:00 3:3 Dynamo Tver – Humo Full Match Record
   15:00 2:1 Dynamo St Pburg – Zvezda Chekhov Full Match Record
   12:30 2:1 Yugra – CSK VVS Highlights Full Match Record
   11:00 6:3 Metallurg Nk – Torpedo U-K Highlights Full Match Record
   10:00 4:2 Chelmet – Tseng Tou Full Match Record

  12 October, Saturday

   15:00 3:1 Tambov – Izhstal Highlights Full Match Record
   15:00 2:3 Ryazan – Zauralie Full Match Record
   15:00 1:1 Buran Voronezh – Neftyanik Full Match Record
   11:00 3:6 Rostov – Toros Highlights Full Match Record
   10:00 1:5 Ermak – Dizel Full Match Record

  11 October, Friday

   17:00 0:1 Dynamo Tver – Khimik Vs Full Match Record
   17:00 3:1 SKA-Neva – Zvezda Chekhov Full Match Record
   15:00 1:0 Yugra – Lada Tl Full Match Record
   15:00 0:0 Rubin Tyumen – CSK VVS Full Match Record
   14:30 3:3 Yuzhny Ural – Tseng Tou Full Match Record
   14:30 2:4 Chelmet – KRS-BSU Full Match Record

  10 October, Thursday

   17:30 1:5 Rostov – Neftyanik Full Match Record
   17:00 4:2 Buran Voronezh – Izhstal Full Match Record
   17:00 3:0 Ryazan – Bars Full Match Record
   16:30 1:3 Tambov – Molot-Prikamye Full Match Record
   14:00 4:3 Saryarka – Torpedo U-K Full Match Record

  9 October, Wednesday

   17:00 1:1 Dynamo Tver – Zvezda Chekhov Full Match Record
   15:30 2:3 Humo – Sokol Krasnoyarsk Full Match Record
   15:00 3:2 Yugra – Dizel Highlights Full Match Record
   15:00 4:4 Rubin Tyumen – Lada Tl Full Match Record
   14:30 3:3 Yuzhny Ural – KRS-BSU Highlights Full Match Record
   14:30 4:2 Gornyak Uchaly – Tseng Tou Full Match Record
   13:00 7:2 Metallurg Nk – Nomad Highlights
   11:00 7:3 Chelmet – KRS Heilongjiang Full Match Record

  8 October, Tuesday

   17:30 1:3 Rostov – Izhstal Full Match Record
   17:00 1:3 Buran Voronezh – Molot-Prikamye Full Match Record
   16:30 3:0 Torpedo-Gorkiy – Bars Full Match Record
   15:00 1:2 Toros – Dynamo St Pburg Full Match Record
   13:00 4:2 Metallurg Nk – Nomad Full Match Record

  7 October, Monday

   16:30 1:1 Khimik Vs – Sokol Krasnoyarsk Full Match Record
   15:30 5:1 Humo – Ermak Full Match Record
   15:00 0:4 Rubin Tyumen – Dizel Full Match Record
   15:00 4:0 Zauralie – Tseng Tou Full Match Record
   14:30 1:2 Yuzhny Ural – KRS Heilongjiang Full Match Record
   14:30 1:3 Gornyak Uchaly – KRS-BSU Full Match Record

  6 October, Sunday

   15:00 2:3 Neftyanik – Dynamo St Pburg Highlights Full Match Record
   13:00 0:1 Torpedo-Gorkiy – Ryazan Highlights Full Match Record
   13:00 3:5 Toros – SKA-Neva Highlights Full Match Record
   12:00 1:1 Torpedo U-K – Saryarka Highlights Full Match Record
   11:00 3:3 Rostov – Molot-Prikamye Full Match Record

  5 October, Saturday

   15:00 5:2 Khimik Vs – Ermak Full Match Record
   15:00 2:1 Zvezda Chekhov – Sokol Krasnoyarsk Full Match Record
   14:00 1:1 CSK VVS – Chelmet Highlights Full Match Record
   13:00 0:0 Zauralie – KRS-BSU Full Match Record
   13:00 1:3 Humo – Yugra Full Match Record
   11:00 4:1 Gornyak Uchaly – KRS Heilongjiang Full Match Record

  4 October, Friday

   16:30 2:2 Neftyanik – SKA-Neva Full Match Record
   16:30 6:1 Bars – Ryazan Full Match Record
   16:00 1:8 Izhstal – Dynamo St Pburg Full Match Record
   15:00 1:1 Toros – Dynamo Tver Full Match Record
   14:00 1:2 Nomad – Saryarka Full Match Record
   13:00 4:3 Metallurg Nk – Tambov Full Match Record

  3 October, Thursday

   17:00 4:2 Zvezda Chekhov – Ermak Full Match Record
   16:30 2:2 Khimik Vs – Yugra Full Match Record
   16:00 4:2 Lada Tl – Chelmet Full Match Record
   16:00 3:4 CSK VVS – Yuzhny Ural Full Match Record
   15:30 1:2 Humo – Rubin Tyumen Full Match Record
   15:00 3:1 Zauralie – KRS Heilongjiang Full Match Record

  2 October, Wednesday

   16:30 2:0 Neftyanik – Dynamo Tver Full Match Record
   16:00 1:6 Izhstal – SKA-Neva Full Match Record
   15:30 1:1 Molot-Prikamye – Dynamo St Pburg Full Match Record
   13:00 6:3 Metallurg Nk – Buran Voronezh Full Match Record
   11:30 Tseng Tou – Torpedo-Gorkiy Full Match Record

  1 October, Tuesday

   17:00 Zvezda Chekhov – Yugra Full Match Record
   17:00 3:2 Dizel – Chelmet Full Match Record
   16:30 1:2 Khimik Vs – Rubin Tyumen Full Match Record
   16:00 0:3 CSK VVS – Gornyak Uchaly Full Match Record
   16:00 6:3 Lada Tl – Yuzhny Ural Full Match Record
   13:30 Torpedo U-K – Tambov Full Match Record