16 October, Wednesday

   17:00 5:1 MHK Dynamo M – Krylia Sovetov Full Match Record
   17:00 5:1 SKA-1946 – Amurskie Tigry Full Match Record
   17:00 4:1 MHC Atlant – SKA-Varyagi Full Match Record
   16:30 4:0 Almaz – HC Riga Full Match Record
   16:00 9:1 Loko – ORG Juniors Full Match Record
   16:00 2:3 Reaktor – Ladia Full Match Record
   15:00 Krasnaya Armiya – MHL Dynamo St. Petersburg Full Match Record
   12:30 3:3 Sibirskie Snaypery – Kuznezkie Medvedi Full Match Record

  15 October, Tuesday

   16:00 3:1 Reaktor – Ladia Full Match Record
   16:00 3:4 Chaika – Stalnye Lisy Full Match Record
   15:00 2:4 Mamonty Yugry – Avto Full Match Record
   15:00 3:2 Sputnik Almetyevsk – Sarmaty Full Match Record
   15:00 2:1 Irbis – Belye Medvedi Full Match Record
   15:00 4:3 MHC Spartak – Russkie Vityazi Full Match Record
   15:00 2:2 Tyumensky Legion – Snezhnye Barsy Full Match Record
   12:00 5:4 Omskiye Yastreby – Altay Full Match Record

  14 October, Monday

   17:00 0:6 ORG Juniors – HC Riga Full Match Record
   16:00 2:3 Chaika – Stalnye Lisy Full Match Record
   15:00 Mamonty Yugry – Avto Full Match Record
   15:00 1:1 Sputnik Almetyevsk – Sarmaty Full Match Record
   15:00 1:6 Tyumensky Legion – Snezhnye Barsy Full Match Record
   12:00 1:1 Omskiye Yastreby – Altay Full Match Record

  13 October, Sunday

   11:00 4:2 Irbis – Belye Medvedi Full Match Record

  12 October, Saturday

   11:00 3:0 Krylia Sovetov – Taifun Full Match Record
   4:00 1:0 Amurskie Tigry – Sakhalinskie Akuly Full Match Record

  11 October, Friday

   17:00 1:9 ORG Juniors – SKA-1946 Full Match Record
   17:00 3:2 Krylia Sovetov – Taifun Full Match Record
   17:00 2:3 Kapitan – Loko Full Match Record
   16:00 2:4 Russkie Vityazi – Almaz Full Match Record
   15:00 Krasnaya Armiya – MHC Spartak Full Match Record

  10 October, Thursday

   17:00 2:2 Kapitan – Loko Full Match Record
   17:00 1:6 ORG Juniors – SKA-1946 Full Match Record
   16:30 1:1 HC Riga – MHK Dynamo M Full Match Record
   16:00 0:1 Russkie Vityazi – Almaz Full Match Record

  9 October, Wednesday

   17:00 SKA-Varyagi – MHL Dynamo St. Petersburg Full Match Record
   14:30 1:3 Avto – Chaika Full Match Record
   14:00 3:4 Snezhnye Barsy – Kuznezkie Medvedi Full Match Record
   13:30 2:2 Altay – Sibirskie Snaypery Full Match Record
   10:00 4:1 Belye Medvedi – Tyumensky Legion Full Match Record
   9:00 3:2 Tolpar – Irbis Full Match Record

  8 October, Tuesday

   17:00 SKA-Varyagi – MHL Dynamo St. Petersburg Full Match Record
   14:30 2:1 Avto – Chaika Full Match Record
   14:00 3:3 Snezhnye Barsy – Kuznezkie Medvedi Full Match Record
   14:00 1:3 Ladia – Mamonty Yugry Full Match Record
   14:00 4:1 Belye Medvedi – Tyumensky Legion Full Match Record
   13:30 3:1 Altay – Sibirskie Snaypery Full Match Record
   13:00 3:1 Tolpar – Irbis Full Match Record
   13:00 1:3 Stalnye Lisy – Omskiye Yastreby Full Match Record

  7 October, Monday

   17:00 0:2 ORG Juniors – MHK Dynamo M Full Match Record
   17:00 2:1 Kapitan – Almaz Full Match Record
   17:00 2:3 Krylia Sovetov – Sakhalinskie Akuly Full Match Record
   17:00 Atlant – MHC Spartak Full Match Record
   16:30 2:5 HC Riga – SKA-1946 Full Match Record
   16:00 2:6 Russkie Vityazi – Loko Full Match Record
   16:00 2:0 Reaktor – Sputnik Almetyevsk Full Match Record
   14:00 4:2 Ladia – Mamonty Yugry Full Match Record
   10:00 3:4 Amurskie Tigry – Taifun Full Match Record

  6 October, Sunday

   11:00 3:7 Russkie Vityazi – Loko Full Match Record
   11:00 2:0 Reaktor – Sputnik Almetyevsk Full Match Record
   11:00 1:5 ORG Juniors – MHK Dynamo M Full Match Record
   11:00 3:2 Krylia Sovetov – Sakhalinskie Akuly Full Match Record
   11:00 3:6 Kapitan – Almaz Full Match Record
   11:00 1:4 HC Riga – SKA-1946 Full Match Record
   11:00 Atlant – MHC Spartak Full Match Record
   9:00 3:1 Avto – Irbis Full Match Record
   4:00 1:4 Amurskie Tigry – Taifun Full Match Record

  5 October, Saturday

   12:00 3:1 Altay – Kuznezkie Medvedi Full Match Record
   12:00 7:5 Snezhnye Barsy – Sibirskie Snaypery Full Match Record
   10:30 2:2 Belye Medvedi – Omskiye Yastreby Full Match Record
   9:00 3:3 Tolpar – Chaika Full Match Record

  4 October, Friday

   15:00 1:1 Sarmaty – Mamonty Yugry Full Match Record
   14:30 1:4 Avto – Irbis Full Match Record
   14:00 1:3 Belye Medvedi – Omskiye Yastreby Full Match Record
   13:30 5:1 Altay – Kuznezkie Medvedi Full Match Record
   9:00 3:7 Snezhnye Barsy – Sibirskie Snaypery Full Match Record
   9:00 2:4 Tolpar – Chaika Full Match Record

  3 October, Thursday

   15:00 2:2 Sarmaty – Mamonty Yugry Full Match Record

  2 October, Wednesday

   13:00 9:0 Stalnye Lisy – Tyumensky Legion Full Match Record

  1 October, Tuesday

   17:00 0:8 ORG Juniors – Sakhalinskie Akuly Full Match Record
   16:30 4:5 HC Riga – Taifun Full Match Record