23 August, Friday

   15:30 2:1 EC Villach – Alba Volan Full Match Record
   15:15 Jastrzebie – Podhale Nowy Targ Full Match Record
   13:30 4:1 Russia U20 – Czech Republic U20 Full Match Record
   13:00 6:2 Sokol Krasnoyarsk – Metallurg Nk Full Match Record
   12:30 Sokil Kyiv – Kryzhynka Full Match Record
   9:00 5:5 Kuznezkie Medvedi – Altay Full Match Record
   9:00 3:1 Tolpar – Stalnye Lisy Full Match Record
   8:00 5:0 Omskiye Yastreby – Sibirskie Snaypery Full Match Record

  22 August, Thursday

   19:00 Jesenice – Slovenia Full Match Record
   17:00 2:3 Havirov – Trencin Full Match Record
   17:00 Germany (W) – Hungary (W) Full Match Record
   17:00 5:4 Martin – Jastrzebie Full Match Record
   17:00 1:2 Zlin – Kometa Brno Full Match Record
   16:30 4:1 Liberec – Amur Full Match Record
   16:00 2:2 Trinec – Olomouc Full Match Record
   11:00 4:7 Kapitan – Sakhalinskie Akuly Full Match Record
   11:00 Loko-Junior – Belgorod Full Match Record
   9:00 1:1 Kuznezkie Medvedi – Altay Full Match Record

  21 August, Wednesday

   18:30 1:4 Langnau – Berne Full Match Record
   16:30 4:2 Ceske Budejovice – Lausitzer Fuchse Full Match Record
   16:00 Loko-Junior – Belgorod Full Match Record
   12:00 2:3 Lada Tl – Gornyak Uchaly Full Match Record

  20 August, Tuesday

   17:30 2:7 Levice – Nitra Full Match Record
   17:00 2:2 Zlin – Olomouc Full Match Record
   16:00 4:4 Trencin – Bratislava Full Match Record

  19 August, Monday

   13:00 2:2 Sokol Krasnoyarsk – Ermak Full Match Record

  18 August, Sunday

   16:00 Finland (W) – Japan (W) Full Match Record
   13:00 1:2 Salavat Yulaev – Traktor Full Match Record
   11:00 3:0 Sokol Krasnoyarsk – Ermak Full Match Record
   11:00 2:0 Spartak M – Dynamo Moscow Full Match Record
   11:00 4:1 Rostov – Kristall Saratov Full Match Record

  17 August, Saturday

   11:45 3:1 Krasnaya Armiya – Dynamo-Yunior St Petersburg Full Match Record
   11:45 0:1 Amurskie Tigry – SKA-Varyagi Full Match Record
   11:00 Rostov – Kristall Full Match Record
   10:00 Chaika – Lokomotiv Y Full Match Record
   8:30 1:3 MHK Dynamo M – Almaz Full Match Record
   8:30 3:5 SKA-1946 – Dynamo St Pburg Full Match Record

  16 August, Friday

   18:00 3:0 Jastrzebie – Katowice Full Match Record
   17:00 5:3 DVTK Jegesmedvek – Ferencvaros Full Match Record
   17:00 1:3 Budapest – Vienna Full Match Record
   15:00 2:6 Chaika – Loko Full Match Record
   15:00 Krylia Sovetov – Russkie Vityazi Full Match Record
   13:00 Dinamo-Altay – Krasnoyarskie Rysi Full Match Record
   12:00 Finland U16 – Czech Republic U16 Full Match Record

  15 August, Thursday

   18:30 4:1 Langenthal – Nitra Full Match Record
   16:30 4:2 Dukla Mihalovce – Deac Full Match Record
   16:30 3:2 Liberec – KooKoo Full Match Record
   16:30 4:3 Mlada Boleslav – Litvinov Full Match Record
   15:00 2:1 Avangard – Dynamo Moscow Full Match Record
   15:00 Finland U16 – Czech Republic U16 Full Match Record
   12:00 1:2 Ermak – Sokol Krasnoyarsk Full Match Record
   11:00 3:3 Russkie Vityazi – Krylia Sovetov Full Match Record

  14 August, Wednesday

   12:00 1:3 Ermak – Sokol Krasnoyarsk Full Match Record
   11:45 4:2 SKA-Varyagi – SKA-1946 Full Match Record
   11:45 3:1 Dynamo St Pburg – Almaz Full Match Record
   11:00 Loko-Junior – Metallurg Maysky Full Match Record
   11:00 Krylia Sovetov – Spartak M Full Match Record
   8:30 MHK Dynamo M – Dinamo-Ynior Full Match Record

  13 August, Tuesday

   18:30 6:1 Servette – Nitra Full Match Record
   16:00 5:2 Trinec – Kometa Brno Full Match Record
   11:00 2:2 Governor's Cup Team – Severstal Highlights

  12 August, Monday

   16:30 Ceske Budejovice – Irtysh Pavlodar Full Match Record
   12:00 1:3 Almaz – Loko Full Match Record

  11 August, Sunday

   13:00 Finland U17 – Russia U17 Full Match Record
   8:00 4:2 Almaty – Altai Torpedo Full Match Record

  10 August, Saturday

   15:00 Finland U17 – Russia U17 Full Match Record
   8:00 Almaty – Altai Torpedo Full Match Record

  9 August, Friday

   17:00 Kadan – Sakhalin Full Match Record
   16:30 5:3 Dukla Mihalovce – DVTK Jegesmedvek Full Match Record
   16:00 1:3 Slavia Praha – Irtysh Pavlodar Full Match Record
   16:00 Finland U17 – Russia U17 Full Match Record

  8 August, Thursday

   17:00 4:0 Benatky-nad-Jizerou – Irtysh Pavlodar Full Match Record
   17:00 4:3 Vsetin – Trencin Full Match Record
   13:00 Russia – Dynamo Riga Highlights
   13:00 0:3 Akademia Mikhailova – Krasnaya Armiya Full Match Record
   10:00 Taifun – Krylia Sovetov Full Match Record

  7 August, Wednesday

   14:30 3:3 Zauralie – Gornyak Uchaly Full Match Record
   11:00 Metallurg Maysky – Loko-Junior Full Match Record
   11:00 CSKA Moscow – Admiral Full Match Record
   10:00 2:4 Rubin Tyumen – Chelmet Full Match Record

  6 August, Tuesday

   16:30 3:3 Liberec – Metallurg Nk Full Match Record

  5 August, Monday

   16:30 2:4 Benatky-nad-Jizerou – Metallurg Nk Full Match Record
   16:00 Tambov – Torpedo-Gorkiy Full Match Record
   10:00 Dizel – Dynamo Tver Full Match Record

  4 August, Sunday

   15:30 2:1 Sochi – SKA Highlights
   11:00 Buran – Dizel Full Match Record

  3 August, Saturday

   7:00 Dinamo-Altay – Sibirskie Snaypery Full Match Record

  2 August, Friday

   16:00 1:1 Neftyanik – Aq Bars Full Match Record
   16:00 4:4 Torax Poruba – Arlan Kokshetau Full Match Record
   13:00 Dinamo-Altay – Sibirskie Snaypery Full Match Record

  1 August, Thursday

   17:00 4:6 Hungary U20 – USA U18 Full Match Record
   13:00 Kulager – Gornyak Rudny Full Match Record