Club market values
 
- Manchester City - Everton FC
- Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers
- Tottenham Hotspur - AFC Bournemouth
- Chelsea FC - West Ham United
- Manchester United - Newcastle United
- Arsenal FC - Barcelona
- Leicester City - Real Madrid
  23 September, Thursday

   16:30 0:2 Kunlun – Amur Highlights Other Videos
   16:30 2:4 SKA – Salavat Yulaev Highlights Other Videos
   16:30 0:4 Sochi – Dynamo Moscow Highlights Other Videos
   16:30 2:1 Severstal – Dynamo Riga Highlights Other Videos
   14:00 2:1 Traktor – CSKA Moscow Highlights Other Videos

  22 September, Wednesday

   16:30 2:4 Torpedo NN – Jokerit Other Videos
   16:00 2:3 Lokomotiv Y – Vityaz Highlights Other Videos
   14:00 7:3 Avtomobilist – Dynamo Mn Highlights Other Videos
   12:30 1:3 Sibir – Metallurg Mg Highlights Other Videos

  21 September, Tuesday

   16:30 0:4 Spartak M – Avangard Highlights Other Videos
   16:30 5:1 SKA – Amur Highlights Other Videos
   16:30 4:1 Dynamo Moscow – Dynamo Riga Highlights Other Videos
   16:00 2:1 Severstal – Salavat Yulaev Highlights Other Videos
   13:30 1:2 Barys – CSKA Moscow Highlights Other Videos

  20 September, Monday

   16:30 1:4 Lokomotiv Y – Jokerit Highlights Other Videos
   16:00 2:1 Aq Bars – Vityaz Highlights Other Videos
   16:00 0:1 Neftekhimik – Sochi Highlights Other Videos
   14:00 0:5 Traktor – Dynamo Mn Highlights Other Videos
   12:30 1:0 Sibir – Kunlun Highlights Other Videos
   9:30 0:5 Admiral – Metallurg Mg Highlights Other Videos

  19 September, Sunday

   14:30 3:1 Spartak M – Dynamo Riga Highlights Other Videos
   12:00 2:3 Avtomobilist – CSKA Moscow Highlights Other Videos

  18 September, Saturday

   14:30 1:0 Aq Bars – Sochi Highlights Other Videos
   14:00 5:2 Neftekhimik – Vityaz Highlights Other Videos
   14:00 4:3 Lokomotiv Y – Torpedo NN Highlights Other Videos
   13:00 2:2 Jokerit – Barys Highlights Other Videos
   12:00 4:1 Traktor – Kunlun Highlights Other Videos
   11:30 1:0 Salavat Yulaev – Dynamo Mn Highlights Other Videos
   7:00 2:6 Amur – Metallurg Mg Highlights Other Videos

  17 September, Friday

   14:00 1:3 Avtomobilist – Avangard Highlights Other Videos
   9:30 4:1 Admiral – Severstal Highlights Other Videos

  16 September, Thursday

   16:30 3:5 Spartak M – CSKA Moscow Highlights Other Videos
   16:30 0:2 Sochi – SKA Highlights Other Videos
   16:30 3:2 Dynamo Riga – Barys Highlights Other Videos
   16:00 1:3 Neftekhimik – Traktor Highlights Other Videos
   15:30 4:4 Jokerit – Torpedo NN Highlights Other Videos
   14:00 5:1 Salavat Yulaev – Kunlun Highlights Other Videos
   12:30 4:5 Sibir – Dynamo Moscow Highlights Other Videos

  15 September, Wednesday

   14:00 7:4 Metallurg Mg – Avangard Highlights Other Videos
   9:00 3:2 Amur – Severstal Highlights Other Videos

  14 September, Tuesday

   16:30 0:2 Spartak M – SKA Highlights Other Videos
   16:30 3:4 Vityaz – Traktor Highlights Other Videos
   16:30 3:6 CSKA Moscow – Barys Highlights Other Videos
   16:30 1:5 Kunlun – Avtomobilist Highlights Other Videos
   16:30 2:2 Sochi – Aq Bars Highlights Other Videos
   16:30 2:1 Dynamo Riga – Torpedo NN Highlights Other Videos
   15:30 2:0 Jokerit – Lokomotiv Y Highlights Other Videos
   9:30 3:5 Admiral – Dynamo Moscow Highlights Other Videos

  13 September, Monday

   14:00 4:0 Metallurg Mg – Neftekhimik Highlights Other Videos
   12:30 2:4 Sibir – Severstal Highlights Other Videos

  12 September, Sunday

   14:10 5:2 Dynamo Mn – Aq Bars Highlights Other Videos
   14:00 3:3 Vityaz – Avtomobilist Highlights Other Videos
   14:00 0:4 Dynamo Riga – Lokomotiv Y Highlights Other Videos
   14:00 3:2 Torpedo NN – SKA Highlights Other Videos
   7:00 2:6 Amur – Dynamo Moscow Highlights Other Videos

  11 September, Saturday

   16:30 2:2 Kunlun – Sochi Highlights Other Videos
   14:00 2:3 Avangard – Jokerit Highlights Other Videos
   11:30 5:1 Salavat Yulaev – Neftekhimik Highlights Other Videos
   11:00 1:4 Barys – Spartak M Highlights Other Videos

  10 September, Friday

   16:30 3:1 CSKA Moscow – Lokomotiv Y Highlights Other Videos
   16:30 1:2 Vityaz – Aq Bars Highlights Other Videos
   16:10 1:2 Dynamo Mn – Avtomobilist Highlights Other Videos
   16:00 1:1 Severstal – Traktor Highlights Other Videos
   14:00 4:3 Metallurg Mg – Admiral Highlights Other Videos

  9 September, Thursday

   16:30 2:1 Torpedo NN – Sochi Highlights Other Videos
   16:30 4:2 Neftekhimik – Sibir Highlights Other Videos
   16:30 5:6 Kunlun – Jokerit Highlights Other Videos
   14:00 2:1 Salavat Yulaev – Spartak M Highlights Other Videos

  8 September, Wednesday

   16:30 5:2 Dynamo Moscow – Avangard Highlights Other Videos
   16:30 2:4 SKA – Avtomobilist Highlights Other Videos
   16:30 1:6 Dynamo Riga – Traktor Highlights Other Videos
   16:00 1:2 Aq Bars – CSKA Moscow Highlights Other Videos
   16:00 3:2 Severstal – Admiral Highlights Other Videos
   13:30 3:2 Barys – Amur Highlights Other Videos

  7 September, Tuesday

   16:30 3:4 Lokomotiv Y – Dynamo Mn Highlights Other Videos
   16:30 0:3 Torpedo NN – Sibir Highlights Other Videos
   14:00 2:7 Metallurg Mg – Salavat Yulaev Highlights Other Videos

  6 September, Monday

   16:30 9:2 SKA – Admiral Highlights Other Videos
   16:30 3:2 Spartak M – Vityaz Highlights Other Videos
   16:30 1:4 Sochi – CSKA Moscow Highlights Other Videos
   16:30 5:6 Kunlun – Dynamo Riga Highlights Other Videos
   16:00 3:2 Avangard – Amur Highlights Other Videos
   15:30 5:4 Jokerit – Traktor Highlights Other Videos

  5 September, Sunday

   14:30 4:0 Dynamo Moscow – Sibir Highlights Other Videos
   14:00 1:4 Severstal – Dynamo Mn Highlights Other Videos
   14:00 1:3 Aq Bars – Torpedo NN Highlights Other Videos
   12:00 2:4 Avtomobilist – Salavat Yulaev Highlights Other Videos
   11:00 1:2 Barys – Metallurg Mg Highlights Other Videos

  4 September, Saturday

   14:00 6:5 Sochi – Vityaz Highlights Other Videos
   14:00 4:2 Neftekhimik – Jokerit Highlights Other Videos
   14:00 3:4 Aq Bars – Kunlun Highlights Other Videos
   14:00 3:3 Avangard – Admiral Highlights Other Videos
   14:00 3:1 Spartak M – Amur Highlights Full Match Record Other Videos
   14:00 3:3 Lokomotiv Y – SKA Highlights Other Videos
   11:30 3:2 CSKA Moscow – Dynamo Riga Highlights Other Videos

  3 September, Friday

   16:30 4:1 Dynamo Moscow – Dynamo Mn Highlights Other Videos
   14:00 2:6 Avtomobilist – Metallurg Mg Highlights Other Videos
   14:00 3:2 Traktor – Sibir Highlights Other Videos
   13:30 1:5 Barys – Salavat Yulaev Highlights Other Videos

  2 September, Thursday

   16:30 4:1 Spartak M – Admiral Highlights Other Videos
   16:30 4:0 Sochi – Amur Highlights Other Videos
   16:00 2:3 Severstal – SKA Highlights Other Videos
   16:00 3:0 Aq Bars – Jokerit Highlights Other Videos
   16:00 3:6 Torpedo NN – Vityaz Highlights Other Videos
   16:00 5:1 Neftekhimik – Kunlun Highlights Other Videos
   16:00 3:2 Lokomotiv Y – Dynamo Riga Highlights Other Videos

  1 September, Wednesday

   16:00 4:0 Avangard – CSKA Moscow Highlights Other Videos